W seminarium Redemptoris Mater w Madrycie odbyła się uroczystość zamknięcia diecezjalnego etapu procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Sługi Bożej Carmen Hernández. Wydarzenie to miało miejsce we wtorek 2 czerwca.
Carmen Hernández była współinicjatorką Drogi Neokatechumenalnej, którą założyła wspólnie z Kiko Argüello.
Po zakończeniu tego etapu, sprawa beatyfikacji i kanonizacji może teraz przejść do tak zwanej „fazy rzymskiej”.
Źródło: Vatican News – Polski — https://www.vaticannews.va/pl/kosciol/news/2026-06/carmen-hernandez-beatyfikacja-droga-neokatechumenalna.html




