Ksiądz Maciej Będziński, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w Polsce, podzielił się swoimi wrażeniami po spotkaniu z Ojcem Świętym, podkreślając, że od Papieża bije wiele pokoju. W rozmowie z Vatican News zaznaczył, że każdy z uczestników miał możliwość podejścia do Papieża i zamienienia z nim kilku słów.
Ksiądz Będziński uczestniczył w audiencji, którą udzielił Leon XIV. W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy krajowi Papieskich Dzieł Misyjnych, reprezentujący 109 krajów z całego świata.
Źródło: Vatican News – Polski — https://www.vaticannews.va/pl/kosciol/news/2026-06/leon-xiv-ks-maciej-bedzinski-papieskie-dziela-misyjne.html





