Skradziona niedawno relikwia św. Zdzisławy, będąca jej czaszką, powróciła do bazyliki w Jablonnem, znajdującej się w regionie Libereca.
Uroczyste przekazanie relikwii miało miejsce w sobotę. Przedstawiciele policji zwrócili ją na zakończenie pielgrzymki, która została zorganizowana z okazji dnia świętej.
Źródło: niedziela.pl — https://www.niedziela.pl/artykul/124579/Skradziona-niedawno-relikwia-sw-Zdzislawy-wrocila-do-bazyliki




